Gyönyörű napot töltöttünk el Poroszlón.

Gyönyörű napot töltöttünk el Poroszlón.

Hajókáztunk a Tisza-tavon. Meglátogattuk az Ökocentrumot. A legfőbb látványosság Európa legnagyobb édesvizű akváriumrendszere volt, ahol rácsodálkozhattunk a víz alatti világ rejtelmeire. Két aranyos vidra etetését is végignéztük. A szabadidőparkban állatbemutatókat láttunk. A játszótereket és a játszószobát is alaposan birtokba vettük. Madártávlatból csodáltuk meg a táj szépséges panorámáját az épület 7. emeleti kilátójából.

Eseménydús és élményekben gazdag tanulmányi kirándulás volt.

Hírek - 2017/2018