Április 12-én vettünk részt a XXV. Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny megyei fordulóján, Szigetmonostoron. A lelkes felkészítőknek és az ügyes gyerekeknek köszönhetően - alig 5 ponttal lemaradva az országos versenybe jutástól - a második helyet sikerült megszereznünk.

Az alábbi állomásokat kellett teljesíteniük a fiúknak:
Elsősegély, RSOE, ADR, helymeghatározás, KRESZ és ügyességi pálya, puttonyfecskendő, füstsátor, tömlőgurítás, nyúlgátépítés, átemelő szivattyú telepítése.
Nagyon köszönjük a fiúknak a versenyfelkészülésbe fektetett munkát és időt, és nem utolsó sorban hálásak vagyunk az alábbi segítőinknek, jövőre is számítva munkájukra:
Gellérthegyi Tiborné - elsősegély
Várszegi Zsolt - elsősegély
Farkas Attila - eszközismeret, telepítés
Schmidt Zsolt - ügyességi pálya
Schmidt Zoltán - tájolás, helymeghatározás
Sülysáp ÖTE
Kóka ÖTE
Monori Hivatásos Tűzoltóparancsnokság
A helyszínekre eljutásban segített Farkas Attila, Erős Sándor és Solti Gábor.
Gratulálunk!

Hírek - 2016/2017