Fotógaléria

Fotógaléria

A Tehetség Napja tiszteletére Úriban március 17-én kedden zenei versenyt rendeztünk. A növendékeink négy kategóriában versenyeztek. A kategóriákat úgy állítottuk össze, hogy figyelembe vettük a csoportokon belül a gyermekek életkorát, valamint a zenetanulással eltöltött időt. Minden növendékünk nagy lelkesedéssel, izgalommal készült, hiszen ez egy újabb megmérettetés volt számukra. Tudták – az előző évek gyakorlatának megfelelően –, hogy a győztesek fellépnek a Gála Hangversenyen a község lakói előtt. Ez számukra nagy megtiszteltetést jelent.

A zenei verseny jó hangulatban és oldott légkörben folyt. Növendékeink szépen felkészültek és tudásuk legjavát adta. A zsűri (Tagjai: Katona Tibor Andrásné, Lukács Ildikó és Piller Balázs) nehéz helyzetben volt, mert a zenei előadások nagyon jól sikerültek. Azonban döntés mindig nagy felelősséggel jár és nem akartuk a növendékek kedvét szegni, ezért minden kategóriában sok helyezést adtunk ki.

1. kategória:

I. helyezés

Madai Csenge (furulya) és Bakos Boglárka (furulya)

II. helyezés

Nagy Ádám (zongora) és Nagy Boglárka (zongora)

Dóczi Csenge (zongora)

2. kategória:

Füzes Angéla (fuvola)

Laczkó Eszter (furulya)

Hostyinszki Rebeka (fuvola)

Különdíj

Martyin Nikoletta (furulya)