játék az udvaron

Május 24-én délután óvodásoktól volt hangos iskolánk. A nagycsoportosok látogattak el hozzánk, hogy ismerkedjenek az iskolával, ami szeptembertől a második otthonuk lesz majd. 23 kis jövendő első osztályos csemete látogatott el iskolánkba. A köszöntő után egy kis iskolai hangulatot teremtett a gyerekeknek Ildikó néni. beülhettek a nebulók a padba és kipróbálhatták milyen igazi iskolásnak lenni. Ez után pedig 4 helyszínen különböző játékos feladatok várták őket. Színeztek, megismerkedtek az iskola épületével, ellátogattak a könyvtárba és az udvari játékokkal is játszhattak. Gyümölcsvadászat következett. Ehhez a menetlevelet a harmadikosok készítették el, melyet ez úton is köszönünk nekik. A művelődési házban megnézték Az erdei ki mit tud c. előadást az első osztályosok előadásában. Néptánc bemutatót is láthattak.
A negyedikesek kis ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek. Reméljük, hogy minden jövendő kis első osztályos gyermek jól érezte magát, és szívesen jönnek majd szeptemberben ˝igaziból˝az iskolába.
Mi már nagyon várjuk őket.

Iskolába csalogató