A farsangi készülődés már napokkal a bál előtt elkezdődött. Fantasztikus osztálydíszek születtek a közös munka eredményeként. A rajz órán és a szabadidőben egész héten lázasan folyt az alkotómunka. Csodálatos busó arcok, bohócok tették hangulatossá osztálytermünket.

Február 12-én, a bál reggelén sok finomságot, gyümölcsöt, szörpöt hoztak a gyerekek, amit a szülőknek hálásan köszönünk.
Ebéd után kezdetét vette a mulatság. Felvonultak a jelmezesek: A focilabda, a kaktusz, a jegesmedve, a sikoly, csernobili likvidátor, Demona, a kalózok, a bokszoló, a láma, a fura ember és a manó.Itt is köszönet illeti a szülőket a jelmezek elkészítésében nyújtott segítségért. Igazán nagyszerűek voltak, mint a képek is bizonyítják.
A délután folyamán volt játék, tánc, jókedv minden mennyiségben. Sor került a székes játékokra a székfoglalóra és az Ide én ülök játékra is.Ezeket egy csapatjáték követte. Az volt a feladat, hogy a pohárban fel kellett a lufit fújni és így elszállítani a poharat a kéz használata nélkül, egyik asztaltól a másikig.Nagy sikert aratott a kacsatánc és a limbó hintó. Mindenki húzhatott zsákba macskát. Örültek a gyerekek az apró ajándékoknak.
Igazán kellemesen, valódi farsangi hangulatban telt a délután. várakozáson felül nagyon jól sikerült. Ezt bizonyítja, hogy a gyerekek a tízes skálán tízesre értékelték ezt a rendhagyó farsangi mulatságot.

Hírek- 2020/2021