Reggel nagy izgalommal vártuk a csemetéket. Reggelivel kezdődött a nap. Nutellás kiflit és tejet kaptak a gyerekek.

Ez után hat csoportot alakítottunk. Véletlenszerűen. A csoportok ismerkedős, csapatépítős játékokban vehettek részt. Kooperatív ernyővel játék, Dobd a labdát és az Ide én ülök játékokat játszhatták.

Tízórai: Müzli szelet, alma

Elkészültek a csoport logók is. Amit a nyakukban viseltek a gyerekek. A délelőttöt egy kis játszótéri játék zárta.

Ebéd: Borsóleves, husi, rizzsel.

Megünnepeltük Gréti szülinapját, ő pedig finom süteménnyel kedveskedett a táborozóknak. Köszönjük szépen.

Ebéd után picit pihentünk, utána lehetett papírból különböző dolgokat hajtogatni.

A délután hátralévő részében kipróbálhatták a gyerekek a pályázati pénzből vett sok sok társasjátékot. Fél óránkénti váltással más és más érdekes társas és kártyajátékok érkeztek a csoportokba.

Ragyogó időben, vidámságban, telt az első napunk.