A nyolcadikosok egy remek élménnyel, mondhatni egy kihelyezett boldogságórával búcsúztatták a novembert. Erről az osztály egyik tanulója így ír: Osztályfőnökünk felvetette azt az ötletet, hogy november utolsó péntek estéjét töltse együtt az osztály, mégpedig korcsolyázással. Ez egy fantasztikus programnak ígérkezett, némi aggodalomra adott okot, hogy a 19 fős osztályból 3-4 ember tudott csak korcsolyázni. Az üllői Jégkristály korcsolyapályára a tanár úr és apukák segítségével jutottunk el.

A pályán eltöltött 1-1,5 óra nagyon nagy élmény volt és szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy, bár „jólesően” és alaposan elfáradtunk szívesen maradtunk volna még. Az első fél órában korcsolya oktatót is kaptunk. Az idő végig sok eséssel és még több nevetéssel telt. A haza vezető úton az élményeinket beszéltük meg osztálytársainkkal. Remélem sok örömteli pillanat és élmény vár még az osztályunkra. (Boda Júlia)

Hírek - 2019/2020