Kedves Gyerekeim!

Így a tavaszi szünet előtt szeretném a többséget megdicsérni, és lezárni ezt az időszakot, amely embert próbáló volt mindannyiunk számára. Nagyon büszke vagyok azokra, akik igazán jól vették az akadályokat és szép eredményekkel tudták ezt a hónapot zárni. Sajnos akadtak olyanok is, akik a sok felhívás ellenére sem vették komolyan, hogy bizony tanulni kell. Remélem, a szünet után ők is észbe kapnak és teljesítik kötelezettségeiket!

Biztatlak benneteket, hogy köszönjétek meg a sok törődést, segítséget a szüleiteknek és a tanáraitoknak!

Elérkezett végre a tavaszi szünet. Most van itt az ideje a lazításnak. Tudom, nem ilyen nagy nyugalomra és bezártságra vágytatok, de találjátok meg ebben a helyzetben is a szépséget, a kikapcsolódást! Legyen szép, békés ünnepetek és szünetetek!

Igazgató Tanárnő