Február közepén tartottuk iskolánk felsős, majd alsós farsangi bálját. Mindkét tagozat programját a 7. és a 8. osztályos diákok keringője nyitotta meg, amit a jelmezes bemutatkozások követtek.
A felsősök osztályszinten készültek egy-egy vicces produkcióval, melyeknek a témája idén egy választott tantárgy volt. Az igényes és szellemes előadások megalapozták a nap további hangulatát.
Az alsósok egyéni jelmezekkel jelentek meg, amiket a DÖK-ös zsűri 9 kategóriában díjazott. Nagyon sok ötletes, igényes és vicces jelmezzel találkozhattunk. A beöltözésből a tanárok sem maradtak ki, akik egy kalóztánccal lepték meg a közönséget.
Az idősebb tanulók közreműködésével, közös játékokkal és táncokkal mulattuk el az időt a tomboláig. A rengeteg nyeremény mellett az is kiderült, hogy kié lett idén a torta és a szabadnap. Köszönjük a sok tombola felajánlást! A bálok végén fény derült arra is, hogy a szavazatok alapján kik a bál királyai és királynői.
Az éhes és szomjas szájakat a szülők által profi módon üzemeltetett büfé várta az egész rendezvény alatt.

Mindkét bál vidám, jó hangulatban telt el, aminek az alapja az a sok segítség és támogatás volt, amit az iskola dolgozóitól, tanáraitól, a szülőktől és a gyerekektől kaptunk.

Köszönjük szépen mindenkinek!

2020-as év felsős bálkirálya: Nagy Roland 8.o

2020-as év felsős bálkirálynője: Dóczi Csenge 7.o

2020-as év alsós bálkirálya: Czibere Márk 2.o