Az alsó tagozatos tanulók nagyon szép számmal vettek részt ezen a rendezvényen. Összesen 32 verset hallhattunk. Nagy örömünkre szolgált, hogy József Attila Altató című versét mindannyian közösen szavaltuk. Ezzel kivétel nélkül mindenki részese lehetett a versmondás örömének.

Úgy gondolom kellő tisztelettel megemlékeztünk József Attila nagy költőnk születésnapjáról.

Helyezettek:

Első, második évfolyam: Túri Bodza I. helyezés

Mezősi László: II: helyezés

Sztojka Kiara:  II. helyezés

Nagy Noémi:   III: helyezés

Harmadik, negyedik évfolyam: Szabó Glória I. helyezés

Nagy Ádám: II. helyezés

Pintér Sebestyén: III. helyezés

Az első helyezést elért tanulóink áprilisban képviselik iskolánkat a járási versenyen.