2017.06.19. - 06.23.

Ebben az évben pályáztunk először az Erzsébet program keretében a napközis tábor első hetére. Nagy örömünkre nyertünk is. Így hát ezer mosolyt csalhattunk 60 diák arcára egy teljes héten keresztül. Színes és érdekes programok kavalkádja várta minden reggel a gyerekeket.

2017.06.19. - 06.23.

Volt ismerkedési délelőtt sok játékkal. Brigi tanár néni bevezette gyermekeinket a nemezelés rejtelmeibe. Csodálatos alkotások születtek. Detti tanár néni szervezésében egy fantasztikus sport délelőttön vehettek részt a táborozók. Itt próbálhatták ki a pályázati pénzből vásárolt rengeteg új sporteszközt. Sass Orsi védőnő érdekes és tanulságos előadást tartott az egészséges életmódról. Gyümölcs és zöldség szobrászat közben különböző ízpárosításokat kóstoltatott velünk Magdi néni. Az utazó barkács mackó program keretében mindenki elkészíthette saját kis kedvencét. A lakodalmas napunkon Balázs Pisti mesélt a vőfélykedés rejtelmeiről. Lakodalmas szalagokat hajtogattunk, gyermek lakodalmast tanultunk, a nap fénypontja a Bab-Uska házban a hujujus kalács sütése volt. Nagyon köszönjük Szörfiné Erzsike néninek és lányának a szívélyes fogadtatást, azt hogy otthont nyújtottak ehhez a programhoz nekünk. Köszönjük a szülőknek is a dagasztásban nyújtott segítséget. Utaztunk gyermekvasúton, ellátogattunk az Erzsébet kilátóhoz. Kecskeméten megcsodálhattuk Magyarország egyetlen hangszergyűjteményét. Ki is próbálhattunk néhány hangszert. Hallgattuk Kecskemét büszkeségét a harangjátékot.

Mindennap nagyon finomakat ettünk, pizzáztunk, fagyiztunk is. Köszönet az óvoda konyhájának a sok finom falatért.

A tábor végén elégedettségi tesztben értékelték a táborozók az elmúlt egy hetet.

Büszkén mondhatjuk, hogy a gyerekek véleménye alapján az Erzsébet program keretében szervezett Úri napközis tábor ötösre vizsgázott.

Köszönet ezért elsősorban Ágnecz Ferencnének és Szabóné Pintér Ágotának a pályázat írásáért és a megvalósításban lelkesen helyt álló kollégáknak: Baksa Brigittának, Bakosné Szécsényi Bernadettnek, Némethné Nagy Etelkának, Pap Évának.

Hírek - 2016/2017