Kicsit félve szerveztük meg az őszi kirándulást elsőseinknek. Általában ősszel csak helyben szoktunk kirándulni, mivel még nem ismerjük eléggé a kicsiket. Most viszont belevágtunk és Szentendréig meg sem álltunk. Nagyon rendesek voltak a gyerekek, fegyelmezetten viselkedtek. Ami a legfontosabb, minden egyes percét élvezték ennek a napnak. Különleges népi játékokat próbálhattak ki, nagy élvezettel vonatoztak és ámultak a régi házak berendezéseit látván. Az idegenvezető kérdéseire okosan válaszoltak.

Úgy gondoljuk, nem bántuk meg, hogy így döntöttünk, hogy ilyen messzire merészkedtünk az iskola legapróbb diákjaival.

Hírek - 2016/2017