Október 7-én, az őszi tanulmányi kirándulás során az 5. és a 6. osztály közösen tervezett programot.

Első állomásunk a kecskeméti planetárium volt, ahol egy érdekes előadást hallhattunk a téli és nyári napfordulóról, kivetítve láthattuk a nyári, téli égboltot képzeletben különböző szélességi körön állva. Az előadást lézershow zárta. Második helyszínünk a Vackor Vár volt.

A hideg idő ellenére lelkesen íjászkodtunk, lőttünk légpuskával és kipróbálhattuk a dobókereszttel való célbadobást is. Egy vadászati előadás kíséretében megnéztük a helyi kiállítást, majd az erdei tanösvény egy rövid szakaszát jártuk be.

Élménydús,tartalmas napot zárhattunk.

Hírek - 2016/2017