Békességes, szép adventi várakozásban volt részünk a negyedik osztályosokkal. Már november végén elkezdtük a készülődést.

A községi adventi gyertyagyújtás harmadik hetében, és a templomi gyertyagyújtás negyedik hetében a mi osztályunk tanulói adták a műsort. Mindemellett betlehemes játékkal készültünk, amellyel megleptük az Idősek Otthona lakóit, és felléptünk a Zeneiskola hangversenyén, valamint az iskolai karácsonyi ünnepségen. Több tanulónk hangszeres műsorszámmal is bekapcsolódott a zeneiskolai koncertbe. Az osztálykarácsonyunk során pedig a gyerekek által készített mézeskalácsokkal díszített karácsonyfa mellett zajlott.

Ilyen bensőséges napok előzték meg számunkra a téli szünetet.

Hírek - 2016/2017