Képgaléria

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Eseménynaptár

április 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Felvételi körzetünk

Iskolánk felvételi körzete:
Úri község közigazgatási területe

Iskolánk felvételi körzete
a 2018/2019. tanévben

HIRDETMÉNY
az általános iskolai beiratkozás
rendjéről

A hagyományokhoz híven idén is megrendeztük iskolánkban a Magyar Költészet Napja alkalmából vers- és prózamondó versenyünket. Rendhagyó módon kicsit korábban, hogy időben nevezni tudjunk a járási fordulóra. Az alsó és a felső tagozaton is szép számmal indultak verssel, mesével a diákok.

A két munkaközösség-vezető, Szabóné Pintér Ágota és Horváth Violetta megnyitója után Horváth Violetta tanárnő zenés filmösszeállítását láthattunk, amely József Attila életébe, megzenésített műveibe, korszakonkénti megítélésébe nyújtott betekintést. A bemutató után következtek a fellépők verssel, prózával.

A zsűrinek nagyon nehéz dolga volt, hogy a színvonalas előadások közül kiválassza a dobogós versenyzőket. Több megosztott helyezés is született.

Alsó tagozaton az alábbi eredmények születtek:

1-2. osztályos korcsoport:

1. helyezett:    Turi Bodza

3-4. osztályos korcsoport:

1. helyezett: Szabó Glória

A felső tagozatos eredmények:

5-6. osztályos korcsoport:

1. helyezett:    Boda Júlia

2. helyezett:    Pintér Szabolcs

3. helyezett     Békés Adél

7-8. osztályos korcsoport:

1. helyezett:    Győri László Zsolt és Túri Katica megosztva

2. helyezett:    Tóth Kristóf

3. helyezett     Staindl Dominik

Gratulálunk minden versenyzőnek, díjazottnak a színvonalas produkcióért! Köszönjük a zsűriző tanárok, Demeterné Ecseri Katalin igazgatónő és Sárköziné Jancsovics Mária igazgatóhelyettes, Lengyelné Gál Henrietta, Csatlós Anna, Belovainé Papp Katalin, Arnócz Ildikó, a felkészítő tanárok munkáját, a szülők támogató segítségét, ösztönzését!

Az első helyezést elért tanulóink áprilisban képviselik iskolánkat a járási versenyen.