Képgaléria - AMI

2016. június 03-án pénteken 17 órakor

az Úri Művelődési Házba,

Tanévzáró Ünnepi Hangversenyére.

Az Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola mendei telephelye

meghívja Önt és kedves családját

június 02-án csütörtökön 17 órakor

a Géza Fejedelem Általános Iskolába,

Tanévzáró Ünnepi Hangversenyére.

Az Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI
a művészeti iskola

2016.05.17-19-ig beiratkozásokat tart a 2016-17-es tanévre
a következő szakokra:

*oboa*
*néptánc*

A beiratkozás helye: Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI intézményegység – vezető iroda, 2.emelet 19. terem
ideje:
május 17. 8:00-16:00
május 18. 9:00-15:30
május 19. 12:00-15:00

Szeretettel várunk minden érdeklődő és zenét és táncot tanulni vágyó gyermeket!

Az Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI mendei telephelye, a zeneiskola

2016.05.19-én beiratkozásokat tart a 2016-17-es tanévre
a következő szakokra:

A beiratkozás helye: Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola  Zeneterme,
ideje: május 18-án szerdán 16-17:30 óráig.

Szeretettel várunk minden érdeklődő és zenét tanulni vágyó gyermeket!

Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI
művészeti iskolai intézményegysége
„Ismerkedés a hangszerekkel” címmel

2016.05.11-én szerdán 10:00-kor
zenés – táncos bemutatót tart az
Úri Napsugár Óvodában, a nagycsoportos gyermekek részére.

A kisgyermekek egy hangszerbemutató és rövid hangverseny segítségével megismerkedhetnek a művészeti iskolában tanított hangszerekkel, majd ezt követően egy kis közös tánccal próbálunk kedvet csinálni nekik a néptánc tanulásához.

SOK SZERETETTEL VÁRJUK AZ ÉRDEKLŐDŐ SZÜLŐKET IS.

ÚRI SZENT IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI

TISZTELT SZÜLŐK!

2016.05.12-én csütörtökön 16:00 - 17:30-ig nagy szeretettel várjuk a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket az általános iskola 2. emelet 19. számú termébe. A művészeti iskola intézményegység vezetője tájékoztatást ad a képzésekről. Egyidejűleg zenés beszélgetést szervezünk azoknak a gyerekek részére, akik 2016. szeptemberétől szeretnék megkezdeni művészeti iskolai tanulmányaikat. A beszélgetés alatt játékosan felmérjük a gyermekek képességeit és tanácsokat adunk a szülőknek, milyen szakon tudnak gyermekeik eredményesen tanulni.

Művészeti iskolánkban oktatott tárgyak a következők:
*oboa*
*néptánc*

Szeretettel várunk minden érdeklődő és zenét tanulni vágyó gyermeket!

Kedves Szülők!

JELENTKEZÉSI LAP ÉS NYILATKOZAT innen letölthető.

Az Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI 2016.05.17-19-ig beiratkozásokat tart a 2016-17-es tanévre a következő szakokra: furulya, fuvola, szintetizátor, zongora, szolfézs és néptánc. A beiratkozás helye: Szent Imre Általános Iskola és AMI  intézményegység-vezetői irodája (II. emelet 19.), ideje: május 17-én 8-16 óráig, május 18-án 9-15 óráig, május 19-én 12-15 óráig. A művészeti iskoláról minden információ megtekinthető a zeneiskola honlapján: www.uriiskola.hu (művészeti iskola fül)

Zeneiskolásaink körében a legnagyobb szeretettel várjuk a leendő elsősöket, mert az előző év gyakorlatának megfelelően a zenei órákat a gyermekek órarendjébe illesztjük be. Ez az elfoglaltság a napi iskolai elfoglaltság részévé válik, nem jelent a kicsik számára semmiféle megerőltetést. Nagyon fontos a művészeti tárgyak tanítása a gyermekek nevelésében, mert a minőségi oktatás szerves részét képezi. Szinte észrevétlenül, minimális energia befektetésével járul hozzá személyiségük magasabb szintű fejlesztéséhez, oly módon, hogy a gyermekek személyisége gazdagodik és tehetségük kibontakozik. Fejlődik a tanulók esztétikum iránti érzékenysége, fogékonysága, önismerete, önértékelése, szocializációja, kreativitása, az értékekkel való azonosulása, alkotókedve és önmegvalósító képessége. Mindezek a hatások természetesen az általános iskolai tanulást is nagymértékben elősegítik. Hallásuk javulása a nyelvi tanulás előkészítője, koncentrációs képességük erősödése szintén a pontosabb és gyorsabb tanulást segíti elő, a hangjegyek és ritmusok megtanulása a matematikai-logikai képességek kibontakoztatásának egyik legjobb eszköze. Kreativitásuk erőteljesebbé válása az élet minden területén való alkalmazkodást segíti elő.

A beiratkozás idejében (05.17.18-án) nyílt órákat tartunk és várjuk zene- és táncóráinkon a kedves érdeklődőket!

Lukács Ildikó intézményegység-vezető

Kedves Szülők!

JELENTKEZÉSI LAP ÉS NYILATKOZAT innen letölthető.

Az Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI mendei telephelye 2016.05.19-én beiratkozásokat tart a 2016-17-es tanévre a következő szakokra: furulya, fuvola, szintetizátor, zongora és szolfézs. A beiratkozás helye: Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola Zeneterme, ideje: május 18-án szerdán 16-17:30 óráig. A művészeti iskoláról minden információ megtekinthető a zeneiskola honlapján: www.uriiskola.hu (művészeti iskola fül)

Zeneiskolásaink körében a legnagyobb szeretettel várjuk a leendő elsősöket, de bármely korosztályból lehet hozzánk jelentkezni. Az előző évek gyakorlatának megfelelően a zenei órákat a gyermekek órarendjébe igyekszünk beilleszteni. Ez az elfoglaltság a napi iskolai elfoglaltság részévé válik, nem jelent a kicsik számára semmiféle megerőltetést.

Lukács Ildikó intézményegység-vezető